Олександр Черноморов: "Байкерство – це культура"

У шкільному віці народний депутат України від фракції Партії регіонів Олександр Черноморов брав активну участь у змаганнях з різних видів спорту: футболі, баскетболі, боксі. За радянських часів, пригадує депутат, справжніх футболістів виховувала вулиця. З малечого віку поблизу своїх будинків діти збирали команди та ганяли м'яча.

На гитарі політик грає з 8 класу. Приймав участь в шкільних гуртках самодіяльності та  молодіжних ансамблях. Вдома, в Ялті, у Черноморова є дванадцятиструнна гитара. У 1998 році вперше прийшов на місцеву радіостанцію з гитарою та виконав пісню.

Підліток Чорноморов ходив з довгим волоссям, у потертих джинсах, любив кататися на двоколісному мотоциклі і це не завадило йому стати народним депутатом України.

- Як давно у Ялті проводяться байкерські фестивалі?

У Ялті, починаючи з 2002 року, я організовую щороку у вересні-жовтні байкерські фестивалі місцевого рівня. Для цього обираємо зручну погоду та пору року. Основна умова – аби не було дощу, аби такий захід не заважав відпочиваючим. Як правило, відкриваю захід виконанням пісні на гитарі. Тоді таке дійство не зовсім сприймалося суспільством. Хоча у кожному місті є молоді хлопці, які полюбляють їздити на мотоциклах, слухати музику, збиратися в гучні кампанії. Головне – лише дозволити молоді провести свій захід, а потім вона збереться сама. Байкери – люди різні, до них треба бути доброзичливим.

Минулого року містом Ялта проїхала колона мотоциклістів зі ста чоловік, і це у відпочиваючих викликало неабияке захоплення. Було чимало охочих сфотографувати дійство. У ньому приймали участь представники з Росії, Естонії, Німеччини. Я теж катався з ними на мотоциклі. Неважко такі заходи організовувати і в інших містах. Цей фестиваль не є затратним для місцевого бюджету, тому що завжди знайдуться спонсори та рекламодавці. Такі заходи потрібні для об'єднання молоді. Для їх проведення потрібна воля місцевої влади.

- У заході можуть брати участь усі бажаючі?

Байкерські фестивалі мають відбуватися там, де є в цьому необхідність. Байкери дуже добре знають одне одного та люди дисципліновані. Можуть, наприклад, зателефонувати до свого друга, який проживає в іншому куточку країни та запросити. Такий захід не треба прив'язувати до виборів. В даному випадку, тоді такий захід перетвориться на політичний фарс.

- Як виникла ідея проведення фестивалю?

До мене, як до тодішнього місцевого громадського діяча, прийшли хлопці з громадської організації "Костомайзери" та попросили допомоги в проведенні шоу. Я погодився, оскільки бюджет для його проведення виявився не таким великим. Згодом приїзжали представники різних рок-груп та виконували свої репертуари безкоштовно.

Байкерство – це ціла культура, яку треба цінувати та любити. Це елемент молодіжної культури. Але більше за все мене вразили байкерські собаки, яких власники саджали за руль мотоциклу біля себе та розганялися зі швидкістю до 100 кілометрів на годину. Тварина тримається лапами за руль та не боїться кататися. Тобто, у Ялті з'являється порода байкерських собак. І нічого страшного, що байкери більше полюбляють «Раммштайн», ніж Бетховена. Через це вони нічим не гірші за інших громадян.

Володимир МАЛІНІН

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple