“Правдошукач” № 1 (123) за 2019 рік

Цей спеціальний випуск газети “Правдошукач” присвячений корупції та браку процесуальної справедливості в Європейському Суді з прав людини.

Європейський Cуд з прав людини: втрачена надія на справедливість

Розслідування газети «Правдошукач» викрило абсолютно несправедливі та корумповані підходи Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ), що приносить в жертву елементарні принципи чесного процесу заради тіньової політики та вибіркового правосуддя. Замість турботи про власну ефективність та доступність Суд шукає приводи, щоб відхиляти 9 заяв із 10-ти та карати адвокатів за наполегливе подання заяв. У прес-службі ЄСПЛ підтвердили шокуючий факт приписування адвокату злочинів без судового вироку, але заперечили тенденцію, що на сьогодні право на звернення до ЄСПЛ стало порушеною обіцянкою.

В усьому винен адвокат?

Чесний публічний розгляд справи, презумпція невинуватості та об’єктивне доказування вини поза розумним сумнівом – загальновизнані стандарти справедливого судового процесу. Всі вони були проігноровані під час шельмування Наталії Целовальніченко.

Заявників не шануємо!

Тіньова політика, конфлікти інтересів та заходи найсуворішої економії роблять Європейський Суд з прав людини практично нездатним чесно розглядати заяви потерпілих від порушень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.