Юні кияни побудуть професіоналами

Коли: 5 жовтня 2019 року з 12 до 16 години (подія у Facebook).

Де: в столичному парку імені Тараса Шевченка (біля станцій метро “Площа Льва Толстого” та “Університет”).

Поліцейський, рятувальник, стиліст, касир, лікар-лаборант, науковець, механізатор, інженер-атомник, агроном… Ці та інші професії примірять на себе маленькі кияни у проєкті “Місто Професій”, а їх батьки та родичі зможуть зробити яскраві фото у сімейний альбом.

Офіційно в Україні працювати дозволяється з 16 років. Але “Місто Професій”, як і кожна захоплива гра, має свої правила. Незалежно від віку, діти отримають паспорт та “влаштуються на роботу”. Справжні професіонали своєї справи познайомлять їх з особливостями обраних професій.

“Місто Професій” – загальнонаціональний профорієнтаційний освітній і розважальний захід, який проводиться вже п’ять років. За цей час маленькими професіоналами стали понад 1 млн дітей у 50 містах України. В Києві захід відбувається при підтримці Київської міської державної адміністрації.

“Філософія проєкту – це виховання свідомого вибору. Коли людина займається улюбленою роботою, вона виконує її якісно та з любов’ю… Працівники, які представляють професії на «Місті Професій», дійсно люблять свою справу і з задоволенням демонструють переваги улюбленої роботи, що сприяє формуванню у дітей правильного уявлення про майбутню кар’єру” – йдеться на сайті Благодійного фонду «Місто Професій», що організує захід.