Зверталися? Відповідаємо...


Відкритий лист

Ми, небайдужі мешканці Печерського району, випадково дізналися про дуже цінний винахід у сфері боротьби з корупцією в органах державної влади і місцевого самоврядування, який вже тривалий час застосовується у Святошинській районній у м. Києві адміністрації. Там на виконання ст. 5, 10 Закону України «Про боротьбу з корупцією» встановили у холі загальнодоступний інструмент взаємодії районної влади з громадою, що зветься «АНТИКОРУПЦІЙНА СКРИНЬКА» (фото додається). Будь-хто може поскаржитись, користуючись нею, на корупційні дії чиновників районної адміністрації. Останньої п’ятниці кожного місяця скриньку розкривають, і корупціонери дрижать від страху в своїх кабінетах.

До речі, ефективність такого способу боротьби з корупцією неодноразово перевірена історично, від часів римського права до сьогодення, а в Російській Імперії навіть один з імператорів особисто переглядав зміст такої скриньки щодня.

Вважаємо за необхідне перейняти цей цінний досвід, бо «АНТИКОРУПЦІЙНА СКРИНЬКА» - останній шанс на порятунок Печерської районної громади від корупції чиновників. В зв’язку з цим просимо встановити таку скриньку у холі Печерської районної адміністрації і повідомити про це людей через газету «Печерськ».

Також звертаємо Вашу увагу на те, що попервах варто поставити скриньку максимально великих розмірів, бо знаємо за своїм досвідом, що печеряни можуть дуже багато цікавого розповісти про корупцію в коридорах влади. (34 підписи)

Відповідь № По-2390


Печерська районна у місті Києві державна адміністрація повідомляє, що в приміщенні райдержадміністрації за адресою: вул. Суворова, 15 встановлено скриньку для заяв, пропозицій і скарг відвідувачів районної державної адміністрації. Заступник голови К. Будник.

Захарко БЕРКУТ

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple