Міжнародний Трейд-клуб і Торгова палата не допустять дефолту в Україні


29 січня 2009 року у виставковому комплексі "АККО Інтернешнл" відбулося засідання "Міжнародного трейд-клубу в Україні". Попри заявлену контроверсійну тему засідання - "Чи можливий дефолт в Україні?" - майже всі учасники зійшлися на тому, що розмови про дефолт недоречні. Адже попри економічну кризу Україна успішно будує економічні стосунки з іноземними партнерами, у нас багато друзів по всьому світу, тож у разі чого буде кому підставити плече.

У засіданні взяли участь пан Ульф Сер, радник з економічних питань Посольства Королівства Швеція в Україні; Володимир Щелкунов, президент Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати (УНК МТП); Володимир Михайлов, перший віце-президент і генеральний секретар УНК МТП; Ігор Мельник, генеральний директор "АККО Інтернешнл"; Іван Ліптуга, віце-президент ЗАО "Пласке", торговельні радники іноземних посольств та представництв й українські бізнесмени.


"Міжнародний Трейд-клуб" було створено в 1992 році з ініціативи Торговельних Радників Посольств Угорщини, США і Польщі за сприяння українського уряду. Головна мета діяльності Трейд-клубу - надання інформаційної допомоги іноземним дипломатам, достовірних відомостей про економічний потенціал і можливості окремих регіонів і підприємств, а також організація зустрічей з керівниками міністерств, відомств і установ, що визначають економічну політику України.


Першим Президентом Міжнародного Трейд-клубу було обрано Радника Посольства Угорської Республіки в Україні пана Тамаша Беркі. Сьогодні президентом Міжнародного Трейд-клубу є радник з економічних питань Посольства Королівства Швеція в Україні пан Ульф Сер. Членами клубу можуть бути працівники дипломатичних установ, акредитовані в Україні, які мають дипломатичні або службові картки Міністерства закордонних справ України. Представництва іноземних компаній також можуть стати членами клубу. Нині членами Трейд-клубу є співробітники торговельно-економічних відділів близько 60-ти посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.


УНК МТП був заснований 14 серпня 1998 року і вже більш ніж 10 років налагоджує співпрацю між всіма гілками влади і авторитетними міжнародними організаціями, забезпечуючи розвиток ринкової економіки в Україні. УНК МТП покликаний сприяти дотриманню вимог СОТ, шукати нові ринки і партнерів за кордоном для українських товарів, захищати і підтримувати інтереси національних товаровиробників на внутрішньому ринку Третейським Судом при УНК МТП.

До комітету входять 172 потужних національних підприємства та нерезиденти, які репрезентують крупний бізнес: Укртелеком, Укрзалізниця, Київстар, морські та річкові порти, провідні авіапідприємства, банківські установи, страхові компанії тощо, офіційні дилери торгових марок Сіменс, Філіп Морріс, Даніелі, Пенто Пак, Істілб Євро Фінанс та ін.

Тож не дивно, що УНК МТП "зіграв першу скрипку" у організації засідання Міжнародного Трейд-клубу.

- В умовах економічної кризи дуже важливо укріплювати і посилювати торгівельно-економічні відносини між нашими країнами,- наголосив пан Ульф Сер, радник з економічних питань Посольства Королівства Швеція в Україні.

Для реалізації таких намірів на 2009 рік УНК МТП та "Міжнародним Трейд-клубом" заплановано провести 13 міжнародних виставок. Тож українські бізнесмени отримають нові можливості відкриття світових ринків та ділових партнерів, доступ до унікальних бізнесових, природних та інтелектуальних ресурсів інших країн.

На завершення президент УНК МТП Володимир Щелкунов подякував торговим аташе іноземних посольств та представникам великого бізнесу за те, що вони люб'язно погодилися взяти участь в засіданні, й вручив їм цінні подарунки.

Захарко БЕРКУТ

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple