Кримські комуністи вибачаться за перекручення антирадянського вірша

Редакція газети «Коммунист Крыма» та офіційного сайту народного депутата Леоніда Грача, лідера Комуністичної партії робітників та селян, принесе свої вибачення за неповну публікацію та зміну назви вірша Юрія Нестеренка «Ностальгирующим». Про це повідомила газеті «Правдошукач» Тетяна Єжова, редактор газети «Коммунист Крыма».

Нагадаємо, у «відредагованій» версії вірша, який сам автор називає антирадянським, було прибрано два останні рядки («И алели над нами флаги // С черной свастикой в белом круге.») та змінено назву на «Я хочу в СССР!». В результаті критика перетворилася у панегірик.

«Дійсно, в нашій газеті 17 березня був опублікований вірш Нестеренка Юрія. І опублікували його без всякого умислу, без поганих думок. Тому що ми отримали від одного з дописувачів газети статтю про референдум, і там був розміщений цей вірш саме в цьому варіанті. Коли ми отримали інформацію про те, що він неповний, газета вже була видана. Тому редакція готова принести і принесе свої вибачення через нашу газету за неповну публікацію і за те, що була змінена назва. На сайті народного депутата Грача зараз ми зняли цю інформацію і готові принести свої офіційні вибачення» – стверджує Тетяна Єжова.

За словами редактора, вірш був опублікований у спотвореному вигляді через технічну помилку. Редакція довіряла авторові статті про референдум, внаслідок цього текст доданого вірша не було належним чином перевірено: «Якось так все співпало... Річниця референдуму, і там такий текст! А потім, звичайно, коли прочитали цей вірш до кінця, ми зрозуміли, який ляп допустили».

На питання, як вірш Юрія Нестеренка сприймається «постфактум», Тетяна Єжова відповіла: «Текст вірша, якщо його читаєш і вникаєш в суть – він повністю відповідає тим, мабуть, ностальгічним чаянням, які є сьогодні у людей, які жили в Радянському Союзі і пам’ятають цей період. Ну, якщо ми вже доходимо до фіналу, то, звичайно, стає зрозуміло, що він зрівнює владу одну і владу іншу».

Нагадаємо, 17 березня 1991 року у СССР відбувся так званий «всесоюзний референдум». Вважається, що на цьому «плебісциті» 77,85% громадян висловилися за  збереження Радянського Союзу. Втім, 70,2% голосів українців, «підрахованих» за збереження СРСР, не завадили проголошенню Акту про незалежність України – який на референдумі 1 грудня 1991 року підтвердили 90,32% громадян нової української держави.

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple