Чергова революція від міністра Луценка, або «Захисти себе сам»?


Громадяни! Наша з вами безпека - під серйозною загрозою! Якщо ідея міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка буде втілена в життя, то вулиці й підворіття українських міст і селищ остаточно перетворяться на «прифронтову смугу», долати яку на шляху додому в сутінках будемо дрібними перебіжками.

Глава правоохоронного (!) відомства, якому явно затісно в чиновницьких рамках і постійно хочеться чогось гостріше, запропонував на розгляд суспільства чергову ініціативу в традиційному для себе революційному дусі.

Головний міліціонер країни пропунує... дозволити купувати травматичну зброю майже всім громадянам! На думку пана міністра, кожен громадянин, якому пощастить отримати довідку від лікаря про свое психічне здоров'я, матиме змогу вільно придбати і зареєструвати пістолет з гумовими набоями. Щоб нововведення набуло законної сили, навіть не потрібні рішення парламенту чи уряду. Достатьно спростити процедуру видачі травматичної зброї, розширити перелік осіб, яким дозволено її носіння – і все.

Відтоді кожен гвалтівник, грабіжник на законних підставах зможе скористатися легально придбаною зброєю у своїх чорних справах і навіть пред'явити жертві злочину дозвіл на носіння пістолета! А доки жертва витягне свого пістолетика, то позбудеться не лище гаманця...

Можна припустити, що таким чином Луценко просто-напросто визнав безпорадність міліції перед дев'ятим валом злочинності, що насувається на гребені економічної кризи. Але для чого нам такий керівник МВС, не спроможний захистити громадян?

А хто вивчав зворотній бік медалі? Адже тотальне озброєння українців може повернути країну в бандитські 90-ті та спровокувати хвилю насильства. Тим паче в нинішні неспокійні часи, коли сотні тисяч працюючих опинилися на вулиці, а ще потужніша хвиля безробіття чекає на Україну до середини цього року? Хто гарантує, що в гарячці самозахисту добропорядні громадяни не перестріляють одне одного, не маючи досвіду поводження з небезпечною зброєю? Що не стануть звичними розстріли маніяками школярів і перехожих, як це буває в інших державах, де пересічним громадянам дозволено володіти зброєю?

Чи, можливо, «громадянин начальник» став прихильником принципу: «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих»? Як нам, простим громадянам цієї країни, яких рідна міліція вирішила «захистити від злочинності» у такий ось дивний спосіб, отримати відповіді на питання, що хвилюють кожного? Чи в запалі боротьби за збереження своїх м'яких частин у затишних кріслах можновладцям, як завжди, не до нас, смертних?...

Ольга ЗАКАЗНОВА

P. S. Міністр внутрішніх справ, лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко в ефірі телеканалу ICTV запропонував Верховній Раді на законодавчому рівні визначити, чи можна населенню купувати травматичну зброю несмертельної дії для самозахисту. Він навів статистику: нині в Україні на руках у населення перебуває 820 тисяч одиниць мисливської, вогнепальної, травматичної зброї та газових пістолетів, щороку міліція видає ще 50 тисяч нових дозволів, однак це не призводить до різкого зростання кількості злочинів, у яких фігурує ця зброя. Луценко також зауважив, що МВС спрямовує стежити за порядком на вулицях 15 тисяч патрульних міліціонерів, але розміри бюджетного фінансування не дозволяють «поставити міліціонера біля кожного стовпа».

На думку міністра, травматичний пістолет в руках законослухняного громадянина допоможе йому захиститись від зазіхань злочинця. «Сьогодні, на жаль, злочинці можуть дістати зброю, якщо захочуть. І ми тисячі незаконних «стволів» вилучаємо щомісяця. Питання: чому ми нормальним людям не можемо надати законну можливість опиратися злочинцям, які завжди дістануть собі нелегальний вогнепал? У сусідній Молдові, де взагалі дозволений вільний продаж «вогнепалів», і у Грузії провели опитування серед злочинців: чого вони бояться найбільше? Їхня відповідь: озброєного опору тих, кого вони збираються грабувати. Це психологічний фактор, який стримує злочинців», - повідомив Луценко.

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple