4.11.2008. Громадянин Багіров повинен спростувати поширені ним наклепи

Редактор газети "Правдошукач" Юрій Шеляженко звернувся до так званого правозахисника і журналіста Едуарда Багірова з пропозицією спростувати поширені ним брехливі вигадки щодо того, нібито критична стаття про діяльність Багірова, опублікована в інтернеті 9.10.2008, є "замовною".

Стаття, яка підштовхнула Багірова на правопорушення, не була замовною, і Юрій Шеляженко не отримав за неї жодної копійки чи інших благ.

Крім того, я доклав всіх зусиль для того, щоб поряд зі статтею була опублікована відповідь Багірова по всім пунктам критики - на жаль, він не дозволив розмістити таку відповідь у текстовому вигляді, тож кожен бажаючий може завантажити аудіозапис.

Пан Багіров має довести до відома всіх, хто отримав від нього повідомлення наклепницького характеру щодо Юрія Шеляженка через SMS та електронну пошту, що у нього нема жодних доказів існування і виконання "замовлення" на зазначену статтю.

Звернення Багірова з такими вигадками до Комісії з журналістської етики є нечуваним нахабством і проявом відвертого цинізму. У зв'язку з цим зараз готується зустрічна заява стосовно порушень ст. 2 і ст. 12 Етичного кодекса українського журналіста журналістом редакції газети “Уголовное дело” Багіровим Е.С., а саме: стосовно служіння Багірова Е.С. інтересам влади у складі громадських рад різноманітних відомств, а також поширення ним завідомо неправдивої інформації.

В рамках підготовки даної заяви та журналістського розслідування, що буде опубліковане в газеті "Правдошукач", редакція звернулася з інформаційними запитами до Міністерства Юстиції України, Генеральної Прокуратури України, Міністерства Внутрішніх Справ України.

Якщо Ви отримували від Багірова Е.С. наклепницькі повідомлення або можете розповісти про інші вчинені ним правопорушення, прошу звертатися до редакції газети "Правдошукач".

Деталі стосовно діяльності Багірова Е.С. читайте у блозі редактора. Увага, запис може оновлюватись!