20.08.2010. Як відмазати суддю з "руками загребущими"

Редакція газети "Правдошукач" на підставі публікації веб-порталу ОРД "Любимый «Бык» Колесниченко возглавит суд в Умани?" починає журналістське розслідування діяльності заступника голови Уманського міськрайонного суду Черкаської області Анатолія Пархети.

Просимо всіх, хто знає про незаконні дії судді Пархети або може надати його фотографію, повідомити про це в редакцію за телефоном (097) 317-93-26.

* * *

КОМЕНТАР

Керівник служби – головний радник Голови Вищої ради юстиції Гончаренко Олександр Володимирович за дорученням Голови Вищої ради юстиції Колесниченка Володимира Миколайовича повідомив газеті «Правдошукач»: «12 серпня цього року у Вищій раді юстиції зареєстрована заява Пархети Анатолія Васильовича про звільнення його з посади заступника голови Уманського міськрайонного суду Черкаської області. Дана заява буде розглянута на засіданні Вищої ради юстиції. Будь-які матеріали про призначення Пархети на адміністративну посаду в суді у Вищій раді юстиції відсутні».


* * *

Факти свідчать: "рука руку миє"... Кримінальну справу стосовно Пархети було закрито судом на тій підставі, що, начебто... "заяви громадян не є належними приводами до порушення кримінальної справи"!

Альбом: Пархета


* * *

Далі буде: чому Вища Рада Юстиції не захотіла звільнити Пархету за поданням Президента Ющенка.

Вперше будуть опубліковані документи, надані ВРЮ газеті "Правдошукач" у відповідь на інформаційний запит.

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple