Вища кваліфікаційна комісія суддів України відкрила дисциплінарне провадження щодо 6 суддів

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 12 квітня 2011 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення відкрити дисциплінарне провадження щодо 6 суддів.

Справу відкрито стосовно судді Ковпаківського районного суду м. Суми Хитрова Бориса Володимировича; суддів Київського районного суду м. Одеси Васильків Олени Василівни та Непоради Миколи Петровича; судді Юр'ївського  районного суду Дніпропетровської області Ковальчука Василя Олександровича; судді Приморського районного суду м. Одеси Нікітіної Світлани Йосипівни; судді Іллічівського міського суду Одеської області Семенова Олега Анатолійовича.

Комісія також прийняла рішення рекомендувати Побережну Олену Дмитрівну на посаду судді безстроково до Сокирянського районного суду Чернівецької області.

Розглянувши постанову Генерального прокурора України про відсторонення Єланського Олега Геннадійовича від посади судді Покровського районного суду Дніпропетровської області у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності, Комісія вирішила відсторонити його від займаної посади.     
  
За матеріалами Прес-служби Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple