Генерал-майор Недобітков відкидає критику і погрожує кримінальною справою


У № 021 газети "Правдошукач", вже підписаному до друку, передруковано критичну статтю з сайту ОРД під назвою "Севастопольский «царек» со звучной фамилией Недобитков".

Раніше редакція звернулася до "героя" статті, начальника ГУ МНС України в м. Севастополі, з проханням невідкладно прокоментувати викладені у цій статті відомості.

Сьогодні ми отримали факсом відповідь пана Недобіткова (Ви можете завантажити її за цим лінком).

Генерал-майор служби цивільного захисту заявляє, що така стаття є втручанням у його особисте життя. Хоча він є публічною особою, державним службовцем високого рангу, отже - його особисте життя у плані відповідності витрат доходам представляє суспільний інтерес і може висвітлюватись у ЗМІ.

Крім того, він стверджує, що наведений у статті перелік нерухомого майна та автомобілів не відповідає дійсності. Але ця заява є голослівною, оскільки він не підтвердив її своєю декларацією про доходи і не уточнив, які саме об'єкти належать йому та його родичам, а які не належать. Невже він хоче нас переконати, що не має стосунку до жодного з перелічених об'єктів?!

Найбільш сміхотворною є заява пана Недобіткова про те, що у разі передруку статті він вимагатиме порушення кримінальної справи.

Про всяк випадок редакція роз'яснює генерал-майору, що критика високопосадовців аж ніяк не є розголошенням державної таємниці (ст. 328 ККУ) або державною зрадою (ст. 111 ККУ).

Кримінальну ж відповідальність за наклеп в Україні давно скасовано. І повернення цієї середньовічної репресивної норми найближчим часом не передбачається.

В зв'язку з цим попереджаємо генерал-майора Недобіткова про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину (ст. 383 Кримінального кодексу України).

У разі, якщо він вважає, що редакція газети "Правдошукач" посягнула на його честь, гідність і, звичайно ж, ділову репутацію (sic!), пан Недобітков може звернутися в порядку цивільного судочинства до Печерського районного суду міста Києва, двері якого гостинно відкриті для позивачів по понеділках, середах та п'ятницях.

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple