26.02.2009. Чи реформується патентне законодавство?


Начальник відділу організації розробки законодавства Державного департаменту інтелектуальної власності Людмила ЦИБЕНКО розповіла:

В Україні для забезпечення набуття, здійснення та захисту прав інтелектуальної власності протягом останнього десятиріччя зроблено багато. Основи законодавчого забезпечення діяльності системи правової охорони інтелектуальної власності вже закладені.

Правовідносини в сфері інтелектуальної власності в Україні регулюються окремими положеннями Конституції України, нормами Цивільного, Господарського, Кримінального, Митного кодексів України, Кодексу України про адміністративні правопорушення та відповідних процесуальних кодексів. В Україні діють 10 спеціальних законів у сфері інтелектуальної власності і близько 100 підзаконних нормативно-правових актів.

Водночас, прагнення України інтегруватися в Європейське співтовариство обумовило необхідність гармонізації національного законодавства з європейськими нормами та стандартами, впровадження відповідних механізмів реалізації правових норм для забезпечення ефективного захисту прав інтелектуальної власності. Тому, звичайно, діяльність стосовно реформування патентного законодавства активно ведеться.

Наразі Державним департаментом інтелектуальної власності розроблено проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань інтелектуальної власності" з метою приведення законодавства в сфері інтелектуальної власності у відповідність до Цивільного кодексу України, директив Європейського Союзу та реалізації пропозицій інвесторів та учасників Форуму "Влада і бізнес - партнери".

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple