22.12.2008. До "Міжнародної Ліги захисту прав громадян України" прийшов ревізор


Редакція газети "Правдошукач" отримала лист № 8420-0-26-08-32/1 від 19.12.2008 на № 3 від 4.11.2008 від Міністерства Юстиції України стосовно перевірки діяльності МГО "Міжнародна Ліга захисту прав громадян України" за підписом Заступника Міністра Л. В. Єфіменко:

Міжнародна громадська організація "Міжнародна Ліга захисту прав громадян України" (надалі - Ліга) зареєстрована Міністерством юстиції України 22.03.2001, свідоцтво № 1599.

Установчою Конференцією Ліги 12.02.2001 Головою Правління Ліги було обрано Багірова Е.С., Президентом - Габера М.О., членами Правління: Данилова І.В., Широченка В.В., Вансовську Т.І., Мусієнка О.Г., Яценко О.А., Димитрову-Мартинюк С.Х., Дорошенка І.В., Костинського Г.Б., та Доценка В.Т. Крім того, установчою Конференцією було обрано Ревізійну комісію Ліги у такому складі: голова Ревізійної комісії - Бутраєв П.І., члени Ревізійної комісії: Кобаль І.І. та Швець В.Г.

З моменту реєстрації до Міністерства юстиції неодноразово подавались документи щодо внесення змін до статуту та до складу керівних органів. Проте, Міністерством юстиції жодного разу не було взято до відома інформацію про внесення змін до складу керівних органів та не було зареєстровано зміни до статуту Ліги, оскільки подані документи суперечили статуту Ліги.

Що стосується юридичної адреси Ліги, повідомляємо, що місцезнаходженням (юридичною адресою) Ліги, відповідно до матеріалів реєстраційної справи, є м. Київ, вул. Володимирська, б. 93, кв. 8.

Що стосується періодичності проведення Конференції Ліги повідомляємо наступне. Міністерством юстиції в порядку статті 25 закону України "Про об'єднання громадян" було направлено лист на адресу Ліги з вимогою надати до Міністерства юстиції протоколи Конференцій Ліги (у разі їх проведення) та протоколи засідань Правління, на яких були визначені дата проведення, порядок денний та порядок висунення делегатів на Конференцію.

На підставі наданих документів Міністерством юстиції буде проведено перевірку дотримання Лігою вимог статуту щодо періодичності скликання та проведення засідань керівних органів.

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple