20.01.2009. МЗС пояснює, навіщо дипломатам 5860 пляшок горілки


8 грудня 2008 року Міністерство закордонних справ України закупило 5860 пляшок горілки у ТОВ "Айленд" на загальну суму 191,88 тис. грн. І тільки на днях редакція газети "Правдошукач" отримала факсом роз'яснення речника МЗС В. П. Кирилича від 9.01.2009 щодо ролі оковитої у невтішних буднях вітчизняної дипломатії.

"Придбання зазначеної товарної продукції здійснюється традиційно для проведення прийомів закордонних делегацій, які прибувають в Україну і чисельність яких складає близько 50 на рік. Крім того, закордонні дипломатичні установи України отримують зазначену представницьку продукцію для організації протокольних заходів та прийомів з нагоди національних свят" - повідомляється у офіційній відповіді на інформаційний запит.

Також прес-служба МЗС рекомендує не звертати уваги на "представницькі потреби" вітчизняних дипломатів. "Висловлюємо сподівання, що у ваших подальших матеріалах, присвячених міжнародній тематиці, Ви звертатимете більше уваги на конкретні зовнішньополітичні заходи, спрямовані на спрощення візового режиму з країнами ЄС, укладення угод про правила місцевого прикордонного руху, захист прав та інтересів громадян України за кордоном і таке інше" - пише речник МЗС В. П. Кирилич.

З відповіді також з'ясувалося, що перенесення часу розкриття тендерних пропозицій, виявляється, пояснюється "специфікою роботи міністерства" (без зайвих уточнень, в чому полягає ця специфіка - хіба що, червоний ніс?), а зовсім не правовим нігілізмом чиновників, слабкістю до пияцтва та намаганням приховати від громадськості тендерні процедури, які мають проводитись відкрито і прозоро.

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple