19.12.2008. Засуджені до довічного ув'язнення вбивці харчуються нормально і читають художню літературу

До редакції газети "Правдошукач" електронною поштою поступило анонімне повідомлення стосовно нібито нелюдських умов утримування в'язнів, засуджених на довічне ув'язнення у Слов'яносербській виправній колонії № 60 в Луганській області.

Зокрема, у повідомленні стверджувалося:

- що у колонії антисанітарія;
- що в'язням не лікують хворі зуби, а виривають;
- що їх годують неїстівними продуктами;
- що не дозволяється вчити іноземні мови.

До повідомлення були докладені фотографії антисанітарії у зазначеній колонії.


З цього приводу редакція направила інформаційний запит.

Щойно отримана відповідь № 12/6022/Кл від 12.12.2008 на № 86 від 12.11.2008 від Державного департаменту України з питань виконання покарань, підписана заступником голови департаменту Н. Г. Калашник:


Згідно висновку службового розслідування, проведеного фахівцями управління Департаменту в Луганській області факти, наведені у Вашому листі, не відповідають дійсності.

На момент перевірки, територія Слов'яносербської виправної колонії №60 Луганської області утримувалась у задовільному санітарно-гігієнічному стані та відповідала вимогам "Санітарних правил утримання територій населених місць" (СанПіН 42-128-4690-88). Щотижня засуджені відвідували банно-пральний комплекс зі зміною натільної та постільної білизни.

Працівниками Слов'яносербської районної санітарно-епідеміологічної станції проводяться лабораторні дослідження на калорійність напівфабрикатів та готових страв, щоквартально здійснюється контроль за якістю питного водопостачання та проводиться дератизація згідно з угодою від 04.11.2008 року.

Засудженим в установі постійно надається адекватна медико-профілактична допомога лікарями медичної частини. Стоматологічні послуги здійснюються лікарем-стоматологом І кваліфікаційної категорії. Кабінет забезпечений необхідним інструментарієм, інвентарем та працюючим обладнанням.

За бажанням, засуджені мають право та безперешкодно користуються бібліотекою, мають можливість вивчати іноземні мови по підручниках, читають художню літературу, знайомляться з періодичними виданнями, адміністрація установи до цього ставиться позитивно.

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple