Оголошення


Редакция газеты "Правдоискатель" заявляет о закрытии крымского корреспондентского пункта и прекращении действия редакционного удостоверения № 4.

Бен-Наим Марк Моисеевич лишается полномочий корреспондента на основании ст. 10 редакционного устава в связи с нарушением ст. 26 Закона Украины "Про обращения граждан" (за нецензурную ругань в письменных обращениях к должностным лицам).

* * *

Редакція газети "Правдошукач" повідомляє про припинення дії редакційного посвідчення № 31, раніше виданого на ім'я фотокореспондента Захарченка Геннадія Олександровича.

Захарченко Геннадій Олександрович порушив пункт 5 Етичного кодексу журналіста редакції газети "Правдошукач", самодіяльно припустившись без жодних виправдовуючих обставин наступних порушень загальновизнаних норм закону та моралі:
- фотографування Народних депутатів України під час їжі у їдальні Верховної Ради України в 2009 р. (скарга прес-служби);
- суперечки з головуючим на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у 2011 р. (скарга прес-служби);
- направлення звернень із радикальними вимогами в особистих потребах до Дніпровської РДА нібито від імені редакції (повідомлення працівників РДА);
- навмисні спроби влізти в кадр з їжею та напоями в руках під час заходів за участі О. Ярославського та провокація конфлікту з іншими фотожурналістами на мовному грунті у 2012 р. (скарга іншого учасника зустрічі).

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple