"Правдошукач" судиться з Генеральною прокуратурою України


Окружний адміністративний суд м. Києва відкрив провадження за позовом головного редактора газети "Правдошукач" Юрія Шеляженка до Генеральної прокуратури України.

Перше судове засідання відбудеться 14 жовтня о 9:30.

UPD. 14.10.2009 "Правдошукач" переміг в суді Генеральну прокуратуру України.

Про це свідчить копія судової ухвали, що надійшла сьогодні позивачу.

Юрій Шеляженко просить визнати протиправними дії Генеральної прокуратури, а саме - направлення скарги на посадових осіб органів прокуратури одній з цих осіб (першому заступнику прокурора міста Києва В. Молодику).

Скарга, про яку йде мова у позові, стосується бездіяльності посадових осіб органів прокуратури у розслідуванні заяви обвинувачуваних по справі про "замах" на вбивство першого проректора НАУ Максима Луцького про те, що їх під тортурами примусили обмовити себе. Цій темі присвячена стаття "Професор Симоненко сидітиме за гратами півтора роки, тому що... нема доказів його вини?!" у газеті "Правдошукач" № 11 від 10.09.2009 р., лінк: http://truth.in.ua/simonenko-ps11

Цікаво, що після відкриття провадження за цим позовом В. Молодик стаханівськими темпами повідомив листом до редакції газети, що прокуратура Солом'янського району м. Києва нібито прийняла рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.

1.10.2009 р. апеляційний суд м. Києва за поданням нового слідчого продовжив на три місяці строк тримання під вартою Юрію Симоненку та іншим обвинувачуваним по цій справі "в зв'язку з необхідністю підготувати обвинувальний висновок". Запереченення адвокатів, панів Назаренка та Жукова, що для цього достатньо з головою одного місяця, суддя Слинько не взяв до уваги.

Також газеті "Правдошукач" стало відомо, що слідчий Біваль протиправно відмовляється визнавати родичів Юрія Симоненка його представниками у справі, всупереч Кримінально-процесуальному кодексу України.


UPD. 14.10.2009 "Правдошукач" переміг в суді Генеральну прокуратуру України.

- Мапа сайту
- Для друку

Телекритика

Правдошукач

Код кнопки:

Друзі:

Родинний сайт Букетів

protuvsih.com.ua

(*)
Останнє оновлення:
May 24. 2018 13:42:37
Powered by CMSimple